Hej! Szukasz dla siebie możliwości rozwoju? Chcesz pracować w zespole pasjonatów, którzy wnoszą na rynek zupełnie nową jakość w zakresie rozwoju i technologii? Jeśli tak, nie możesz przegapić szansy na dołączenie do Semantive :)

 

A kim jesteśmy? Profesjonalną firmą konsultingową świadczącą natywne rozwiązania chmurowe, które przekształcają organizacje klientów w organizacje oparte na danych. Jesteśmy certyfikowanym zespołem inżynierów oprogramowania z certyfikatem AWS, którzy chętnie wykorzystują usługi w chmurze do rozwiązywania trudnych problemów biznesowych. Pracujemy w sposób zwinny i przykładamy dużą wagę do jakości kodu, przeprowadzamy wzajemne przeglądy kodu i używamy programowania w parach, gdy jest to właściwe.

 

Twoją misją będzie udział w przeniesieniu naszej organizacji na wyższy poziom! Z nami Twój rozwój jako HR Business Partner wygląda naprawdę obiecująco: nie tylko będziesz pracować z top managementem i tworzyć podstawy dla naszego rozwoju, ale będziesz mieć również możliwość pracy z najnowszymi narzędziami i podejściem do procesów HR (zarządzanie 3.0, radical candor etc.). Nasze wartości? Transparentność, zaufanie i uczciwość. Nasz cel? Szczęśliwy, zdrowy i produktywny zespół.

Requierements

 1. Wdrożenia i opiece nad procesem ścieżek rozwoju i salary formula
 2. Wspierania liderów w rozwoju kompetencji i radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami
 3. Zarządzania zespołem opieki nad wdrażaniem nowych osób do organizacji

You must have:

 • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
 • Doświadczenie we współpracy z zespołami IT - min. rok pracy w software house (nasz zespół składa się głównie z ról technicznych)
 • Doskonałe umiejętności komunikacji i budowania relacji - potrafisz komunikować się w sposób skuteczny i  pozbawiony agresji
 • Rozumiesz z jakimi wyzwaniami mierzy się skalująca organizacja w obszarze zarządzania ludźmi i potrafisz dostosowywać procesy do skalowaniaUmiejętność budowania silnych relacji z menedżerami i wspierania w ich rolach (coaching, mentoring, szkolenia)
 • Doświadczenie we wdrażaniu oraz nadzorowaniu polityk i procesów HR, biznesowych w organizacji
 • Znajomość języka angielskiego (poziom B2 lub wyższy)

It would be nice if you have:

 • Bonus zależny od wyników Twojej pracy
 • Projekty, które rozwiązują rzeczywiste problemyPłaska struktura organizacyjna
 • Twój dedykowany "buddy" od pierwszego dnia pracy
 • Sesje dzielenia się wiedzą
 • Lekcje języka angielskiego
 • Spotkania integracyjne
 • Pakiet sportowy, rekreacyjny i medyczny
 • Program poleceń pracowniczych
 • Elastyczne godziny pracy
 • 23 płatne dni wolne (8 dni na święta + 15 dni wolnych)
 • 2 płatne dni szkoleniowe i budżet szkoleniowy (3600 pln/rok)

 

Perks & benefits:

 • Wprowadzanie do organizacji nowych narzędzi i procesów – wierzymy, że procesy powinny służyć ludziom, nie inaczej
 • Ścisła współpraca z naszymi menedżerami i wspieranie ich w codziennych obowiązkach i długofalowych celach – nasz zespół rozumie, że ludzie są najważniejsi , a dobra strategia HR jest kluczowa do osiągnięcia celów biznesowych
 • Współpraca z obecnym Zespołem HR (Liderka Zespołu Rekrutacji, 3 Rekruterów) w celu pozyskania i zatrzymania najlepszych talentów
 • Współtworzenie i wdrażanie strategii EB
 • Zbieranie i przekazywanie informacji zwrotnych w całej firmie
 • Tworzenie kultury pracy opartej na wartościach

HR Business Partner

dollar sign
12 000 - 16 000 PLN net B2B (W zależności od Twoich preferencji możemy też zaproponować współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę)
location pin
Remote 
Warszawa
Apply now

Benefity, sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Balans pomiędzy życiem prywatnym, a pracą jest dla nas bardzo ważny. Zapewniamy wiele benefitów, które pomogą Ci w rozwoju umiejętności.

Indywidualna ścieżka kariery

Z nami będziesz stale rozwijać swoje umiejętności. W ramach comiesięcznych spotkań indywidualnych, będziemy weryfikować Twoje cele i pomagać Ci je osiągnąć.

Praca zdalna i elastyczne godziny pracy

Pracujemy w trybie zdalnym i pozwalamy Ci dostosować godziny pracy. Obowiązkowy punkt dnia to spotkania zespołowe, resztę możesz zaplanować wedle indywidualnych preferencji.

AWS, Python to u nas wiodące technologie

AWS, Azure, Python i na tym nie koniec. W portfolio mamy pracę z największymi firmami na świecie, które wymagają wiedzy w zakresie najlepszych technologii.

Pakiet
medyczny

Decyzja należy do Ciebie, możesz wybrać LUX MED albo Medicover. Pokrywamy wszystkie koszty – Twoje zdrowie jest zawsze na pierwszym miejscu.

Płaska struktura organizacji

Nie uznajemy niepotrzebnych hierarchii w procesach decyzyjnych. Wszystkie nasze wysiłki poświęcamy na wykonanie zadania.

Program poleceń pracowników

Znasz najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie? Poleć ich, jeśli do nas dołączą, nagrodzimy Cię bonusem.

Rozwiązywanie prawdziwych wyzwań

Nasi klienci mają wpływ na życie milionów ludzi. Tutaj masz gwarancję, że będziesz pracować przy dużych projektach, które mają rzeczywisty wpływ na świat.

Dostęp do wiedzy

Każdy zespół organizuje regularne sesje szkoleniowe, ponadto w ramach comiesięcznych spotkań całej firmy dzielimy się najświeższymi informacjami o Semantive.

Integracja zespołu

Zaprosimy Cię na specjalne sesje burzy mózgów i okazjonalne spotkania teamu w Warszawie – zadbamy o to, abyś poznał swój zespół i czuł się w nim dobrze.

Mentoring i szkolenia

Sfinansujemy Twoją certyfikację potwierdzającą specjalistyczną wiedzę w zakresie AWS i przyznamy Ci osobisty budżet szkoleniowy.

Lekcje językowe

Pokryjemy koszty Twoich lekcji języka angielskiego. Zajęcia będą odbywać się w godzinach pracy.

Poznaj nasz zespół

Konrad
W Semantive pracuję od pół roku, zacząłem swoją przygodę z IT i byłem bardzo ciepło przyjęty wśród kolegów. Tutaj poznałem wszystkie tajniki zawodu i mam możliwość zdobywania umiejętności w programowaniu i pracy w środowisku Cloudowym. W zespole panuje świetna atmosfera i nigdy nie zostaje sam z problemem.
Konrad
Junior Software Engineer
Sylwester
W Semantive najbardziej podoba mi się praca w międzynarodowych zespołach, dzięki której możemy rozwijać nasze umiejętności komunikacyjne w języku angielskim oraz poznawać bardzo ciekawe osoby z ogromnym doświadczeniem. Prowadzimy interesujące projekty dla jednej z największych firm na świecie. Mam dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i chmury. Doceniam możliwości poszerzenia swoich horyzontów w różnych kierunkach, chociażby dla mnie osobiście Big Data, oraz Data Science.
Sylwester
Senior Software Engineer/DevOps
Przemek
W Semantive podoba mi się transparentna komunikacja i użycie nowoczesnych metod zarządzania zespołami Management 3.0. Zespół z którym obecnie współpracuje składa się z doświadczonych developerów, którzy potrafią płynnie poruszać się po całym stacku technologicznym klienta co pozwala na bardzo sprawne dowożenie celów sprintów.
Przemek
Tech Lead
Marcin
Poleciłbym Semantive za możliwość zdobywania doświadczenia w najnowszych technologiach, pracę w międzynarodowych projektach oraz transparentność decyzji biznesowych podejmowanych przez management. Tutaj wszyscy znają zasady oraz cele gry, przez co mamy doskonałą etykę pracy. Semantive to miejsce gdzie profesjonalizm idzie w parze z przyjazną atmosferą.
Marcin
Software Engineer

Szybki i zwinny proces rekrutacji:

Aleksandra Wojdat Portrait

Aleksandra
Liderka zespołu rekrutacji

LinkedIn icon

Chętnie opowiemy Ci więcej o naszych technologiach i projektach. Zobacz nasze oferty pracy lub napisz do nas.

Nasze oferty pracy
01

Rozmowa wstępna

Jeśli Twój profil spełnia wymagania jednego z naszych stanowisk, to zaprosimy Cię na Cię na 30 minutową rozmowę telefoniczną lub spotkanie video, Ty wybierasz!
02

Weryfikacja umiejętności

Kolejnym krokiem jest połączenie z naszym ekspertem, który podda ocenie Twoje umiejętności i sprawdzi, czy posiadasz odpowiednie kompetencje. W tej części możesz spodziewać się krótkiego testu wiedzy lub studium przypadku z kilkoma, praktycznymi pytaniami. Jasny i przejrzysty kod jest dla nas bardzo istotny właśnie dlatego, ten etap rekrutacji jest najważniejszy.
03

Odpowiedź w ciągu 7 dni

Wiemy, że Twój czas jest cenny, więc robimy wszystko, aby decyzję przekazać Ci do 7 dni. Jeśli tym razem Twoje umiejętności nie będą pasowały do profilu kandydata, którego szukamy, to udzielimy Ci obszernej informacji zwrotnej na ten temat.

Najczęściej zadawane pytania

Czy język angielski jest wymagany? Jaka będzie moja rola gdy dołączę do zespołu? Z jakimi technologiami i narzędziami będę pracować? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz tutaj.