Hej! Szukasz dla siebie możliwości zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych? Jeśli tak, nie możesz przegapić szansy na dołączenie do Semantive :) Do zespołu Karoliny, Marzeny i Agnieszki, poszukujemy praktykanta/ki!

W pierwszej kolejności Twoje zadania będą skupione wokół:

Będziesz odpowiedzialny/a m.in. za wspieranie procesów administracyjnych, jak również procesów rozliczeń. Będziesz miał/a możliwość współpracy z zewnętrznymi firmami oraz współorganizowania podróży służbowych. Oferujemy Ci unikalną szansę zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności w dziedzinie, która Cię interesuje. Będziesz miał/a możliwość zastosowania swojej teoretycznej wiedzy w praktyce oraz rozwijania umiejętności niezbędnych w Twojej przyszłej karierze. Zaangażujesz się w codzienną współpracę z Agnieszką - naszą Head of Operations, dzięki której z całą pewnością rozwiniesz swoje umiejętności :)

Twoje zadania:
 • Wsparcie procesów administracyjnych związanych z wirtualnym i stacjonarnym biurem (np. zakup sprzętu dla pracowników, obsługa korespondencji oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie)
 • Obsługa systemu do raportowania czasu pracy
 • Wsparcie przy procesie rozliczeń (fakturowanie, rozliczanie pracowników, obsługa systemu benefitów, rozliczanie budżetów rozwojowych i integracyjnych)
 • Współorganizowanie lokalnych oraz zagranicznych podróży służbowych (dokonywanie rezerwacji, kontakt z hotelami itp.)
 • Wsparcie przy organizacji eventów firmowych
 • Wspieranie pracowników Semantive na co dzień
 • Współpraca z zewnętrznymi firmami (kancelaria prawna, firma księgowa) w zakresie m.in. umów z pracownikami, klientami, kontrahentami
 • Współuczestnictwo w procesie onboardingu nowych pracowników, współpraca z zespołem rekrutacji

Nasze wymagania:
 • Jesteś komunikatywny, zaangażowany i nie boisz się wyzwań
 • Chcesz się uczyć i w praktyce dowiedzieć się ,na czym polega skalująca się organizacja
 • Jesteś odpowiedzialny oraz cechujesz się dobrą organizacją pracy własnej
 • Jesteś ciekawy i proaktywny w działaniu
 • Znasz i korzystasz z Excela i Worda
 • Znasz angielski bardzo dobrze (co najmniej B2)

Mile widziane:

 • Studia w zakresie ekonomii, finansów, administracji lub pokrewnych
 • Pierwsze doświadczenia zawodowe jako asystent(ka) w zespole finansowym lub office specialist itp.
 • Jeśli jesteś z Warszawy

Oferujemy Ci:
 • Wynagrodzenie w wysokości 24 PLN/H (UZ)
 • Umowę zlecenie do końca września
 • Pracę na cały etat (możliwość mniejszego wymiaru czasu pracy)
 • Sprzęt potrzebny do pracy (MacBook)
 • Przyjazne i zwinne środowisko pracy z nie korporacyjną kulturą organizacyjną
 • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie IT

What you will be doing:

You must have:

It would be nice if you have:

Perks & benefits:

Staż w Zespole Operacji

dollar sign
24 PLN/H (UZ)
location pin
Remote 
Polska

Benefity, sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Balans pomiędzy życiem prywatnym, a pracą jest dla nas bardzo ważny. Zapewniamy wiele benefitów, które pomogą Ci w rozwoju umiejętności.

Indywidualna ścieżka kariery

Z nami będziesz stale rozwijać swoje umiejętności. W ramach comiesięcznych spotkań indywidualnych, będziemy weryfikować Twoje cele i pomagać Ci je osiągnąć.

Praca zdalna i elastyczne godziny pracy

Pracujemy w trybie zdalnym i pozwalamy Ci dostosować godziny pracy. Obowiązkowy punkt dnia to spotkania zespołowe, resztę możesz zaplanować wedle indywidualnych preferencji.

AWS, Python to u nas wiodące technologie

AWS, Azure, Python i na tym nie koniec. W portfolio mamy pracę z największymi firmami na świecie, które wymagają wiedzy w zakresie najlepszych technologii.

Pakiet
medyczny

Decyzja należy do Ciebie, możesz wybrać LUX MED albo Medicover. Pokrywamy wszystkie koszty – Twoje zdrowie jest zawsze na pierwszym miejscu.

Płaska struktura organizacji

Nie uznajemy niepotrzebnych hierarchii w procesach decyzyjnych. Wszystkie nasze wysiłki poświęcamy na wykonanie zadania.

Program poleceń pracowników

Znasz najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie? Poleć ich do Semantive, a my nagrodzimy Cię bonusem! Brzmi dobrze? Sprawdź nasz regulamin i poleć nam znajomego!

Rozwiązywanie prawdziwych wyzwań

Nasi klienci mają wpływ na życie milionów ludzi. Tutaj masz gwarancję, że będziesz pracować przy dużych projektach, które mają rzeczywisty wpływ na świat.

Dostęp do wiedzy

Każdy zespół organizuje regularne sesje szkoleniowe, ponadto w ramach comiesięcznych spotkań całej firmy dzielimy się najświeższymi informacjami o Semantive.

Integracja zespołu

Zaprosimy Cię na specjalne sesje burzy mózgów i okazjonalne spotkania teamu w Warszawie – zadbamy o to, abyś poznał swój zespół i czuł się w nim dobrze.

Mentoring i szkolenia

Sfinansujemy Twoją certyfikację potwierdzającą specjalistyczną wiedzę w zakresie AWS i przyznamy Ci osobisty budżet szkoleniowy.

Lekcje językowe

Pokryjemy koszty Twoich lekcji języka angielskiego. Zajęcia będą odbywać się w godzinach pracy.

Poznaj nasz zespół

Konrad
W Semantive pracuję od pół roku, zacząłem swoją przygodę z IT i byłem bardzo ciepło przyjęty wśród kolegów. Tutaj poznałem wszystkie tajniki zawodu i mam możliwość zdobywania umiejętności w programowaniu i pracy w środowisku Cloudowym. W zespole panuje świetna atmosfera i nigdy nie zostaje sam z problemem.
Konrad
Junior Software Engineer
Sylwester
W Semantive najbardziej podoba mi się praca w międzynarodowych zespołach, dzięki której możemy rozwijać nasze umiejętności komunikacyjne w języku angielskim oraz poznawać bardzo ciekawe osoby z ogromnym doświadczeniem. Prowadzimy interesujące projekty dla jednej z największych firm na świecie. Mam dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i chmury. Doceniam możliwości poszerzenia swoich horyzontów w różnych kierunkach, chociażby dla mnie osobiście Big Data, oraz Data Science.
Sylwester
Senior Software Engineer/DevOps
Przemek
W Semantive podoba mi się transparentna komunikacja i użycie nowoczesnych metod zarządzania zespołami Management 3.0. Zespół z którym obecnie współpracuje składa się z doświadczonych developerów, którzy potrafią płynnie poruszać się po całym stacku technologicznym klienta co pozwala na bardzo sprawne dowożenie celów sprintów.
Przemek
Tech Lead
Marcin
Poleciłbym Semantive za możliwość zdobywania doświadczenia w najnowszych technologiach, pracę w międzynarodowych projektach oraz transparentność decyzji biznesowych podejmowanych przez management. Tutaj wszyscy znają zasady oraz cele gry, przez co mamy doskonałą etykę pracy. Semantive to miejsce gdzie profesjonalizm idzie w parze z przyjazną atmosferą.
Marcin
Software Engineer

Szybki i zwinny proces rekrutacji:

Aleksandra Wojdat Portrait

Aleksandra
Liderka zespołu rekrutacji

LinkedIn icon

Chętnie opowiemy Ci więcej o naszych technologiach i projektach. Zobacz nasze oferty pracy lub napisz do nas.

Nasze oferty pracy
01

Rozmowa wstępna

Jeśli Twój profil spełnia wymagania jednego z naszych stanowisk, to zaprosimy Cię na 30 minutową rozmowę telefoniczną lub spotkanie video, Ty wybierasz!
02

Weryfikacja umiejętności

Kolejnym krokiem jest połączenie z naszym ekspertem, który podda ocenie Twoje umiejętności i sprawdzi, czy posiadasz odpowiednie kompetencje. W tej części możesz spodziewać się krótkiego testu wiedzy lub studium przypadku z kilkoma, praktycznymi pytaniami. Jasny i przejrzysty kod jest dla nas bardzo istotny właśnie dlatego, ten etap rekrutacji jest najważniejszy.
03

Odpowiedź w ciągu 7 dni

Wiemy, że Twój czas jest cenny, więc robimy wszystko, aby decyzję przekazać Ci do 7 dni. Jeśli tym razem Twoje umiejętności nie będą pasowały do profilu kandydata, którego szukamy, to udzielimy Ci obszernej informacji zwrotnej na ten temat.

Najczęściej zadawane pytania

Czy język angielski jest wymagany? Jaka będzie moja rola gdy dołączę do zespołu? Z jakimi technologiami i narzędziami będę pracować? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz tutaj.