Pracuj z doświadczonymi ekspertami AWS

Nasze oferty pracy
persons standing in office, discussing

Dołącz do naszego zespołu

Nasze oferty pracy

Jako Semantive świadczymy profesjonalne usługi chmurowe. Nasi eksperci tworzą aplikacje oparte o technologię Native Cloud i inżynierię oprogramowania. Dołączenie do naszego zespołu to praca w najnowszych technologiach chmurowych AWS oraz współtworzenie ambitnego projektu realizowanego dla firm z listy Fortune 500 oraz start-upów.

our values /
our values /
our values /

Stawiamy na współpracę

Nie zapominamy, że środowisko biznesowe, w którym pracujemy na co dzień to przede wszystkim ludzie - nasi partnerzy, klienci i członkowie zespołu.

Dotrzymujemy danego słowa

Bierzemy odpowiedzialność za nasze zobowiązania i dowozimy je na czas, a w razie trudności wychodzimy z inicjatywą i gotowymi propozycjami nowych rozwiązań.

Jesteśmy ambitni

Mierzymy wysoko, a jakość jest dla nas bardzo ważnym czynnikiem, zarówno we współpracy z klientami, jak i w wewnętrznych procesach w Semantive. W dążeniu do rozwoju i osiąganiu nowych wyzwań mierzymy wysoko, ale nie zapominamy o naszych możliwościach.

Stawiamy na transparentność

Zależy nam, aby każdy w Semantive miał dostęp do jak największej ilości informacji. W naszych relacjach opieramy się przede wszystkim na zaufaniu i otwartej komunikacji, które budują długotrwałą współpracę w zespole i w biznesie.

Tech Stack

Dołączając do nas możesz liczyć na

Balans pomiędzy życiem prywatnym a pracą. Zapewniamy szereg benefitów, które pomogą Ci poprawić Twoje umiejętności.

Indywidualna ścieżka kariery

Z nami będziesz stale rozwijać swoje umiejętności. W ramach comiesięcznych spotkań indywidualnych, będziemy weryfikować Twoje cele i pomagać Ci je osiągnąć.

Praca zdalna i elastyczne godziny pracy

Pracujemy w trybie zdalnym i pozwalamy Ci dostosować godziny pracy. Obowiązkowy punkt dnia to spotkania zespołowe, resztę możesz zaplanować wedle indywidualnych preferencji.

Lekcje językowe

Pokryjemy koszty Twoich lekcji języka angielskiego. Zajęcia będą odbywać się w godzinach pracy.

Pakiet medyczny

Decyzja należy do Ciebie, możesz wybrać LUX MED albo Medicover. Pokrywamy wszystkie koszty – Twoje zdrowie jest zawsze na pierwszym miejscu.

Dostęp do wiedzy

Każdy zespół organizuje regularne sesje szkoleniowe, ponadto w ramach comiesięcznych spotkań całej firmy dzielimy się najświeższymi informacjami o Semantive.

AWS, Python to u nas wiodące technologie

AWS, Azure, Python i na tym nie koniec. W portfolio mamy pracę z największymi firmami na świecie, które wymagają wiedzy w zakresie najlepszych technologii.

Poznaj nasz zespół

Konrad
W Semantive pracuję od pół roku, zacząłem swoją przygodę z IT i byłem bardzo ciepło przyjęty wśród kolegów. Tutaj poznałem wszystkie tajniki zawodu i mam możliwość zdobywania umiejętności w programowaniu i pracy w środowisku Cloudowym. W zespole panuje świetna atmosfera i nigdy nie zostaje sam z problemem.
Konrad
Junior Software Engineer
Sylwester
W Semantive najbardziej podoba mi się praca w międzynarodowych zespołach, dzięki której możemy rozwijać nasze umiejętności komunikacyjne w języku angielskim oraz poznawać bardzo ciekawe osoby z ogromnym doświadczeniem. Prowadzimy interesujące projekty dla jednej z największych firm na świecie. Mam dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i chmury. Doceniam możliwości poszerzenia swoich horyzontów w różnych kierunkach, chociażby dla mnie osobiście Big Data, oraz Data Science.
Sylwester
Senior Software Engineer/DevOps
Przemek
W Semantive podoba mi się transparentna komunikacja i użycie nowoczesnych metod zarządzania zespołami Management 3.0. Zespół z którym obecnie współpracuje składa się z doświadczonych developerów, którzy potrafią płynnie poruszać się po całym stacku technologicznym klienta co pozwala na bardzo sprawne dowożenie celów sprintów.
Przemek
Tech Lead
Marcin
Poleciłbym Semantive za możliwość zdobywania doświadczenia w najnowszych technologiach, pracę w międzynarodowych projektach oraz transparentność decyzji biznesowych podejmowanych przez management. Tutaj wszyscy znają zasady oraz cele gry, przez co mamy doskonałą etykę pracy. Semantive to miejsce gdzie profesjonalizm idzie w parze z przyjazną atmosferą.
Marcin
Software Engineer

Szybki i zwinny proces rekrutacji:

Aleksandra Wojdat Portrait

Aleksandra
Liderka zespołu rekrutacji

LinkedIn icon

Chętnie opowiemy Ci więcej o naszych technologiach i projektach. Zobacz nasze oferty pracy lub napisz do nas.

Nasze oferty pracy
01

Rozmowa wstępna

Jeśli Twój profil spełnia wymagania jednego z naszych stanowisk, to zaprosimy Cię na 30 minutową rozmowę telefoniczną lub spotkanie video, Ty wybierasz!
02

Weryfikacja umiejętności

Kolejnym krokiem jest połączenie z naszym ekspertem, który podda ocenie Twoje umiejętności i sprawdzi, czy posiadasz odpowiednie kompetencje. W tej części możesz spodziewać się krótkiego testu wiedzy lub studium przypadku z kilkoma, praktycznymi pytaniami. Jasny i przejrzysty kod jest dla nas bardzo istotny właśnie dlatego, ten etap rekrutacji jest najważniejszy.
03

Odpowiedź w ciągu 7 dni

Wiemy, że Twój czas jest cenny, więc robimy wszystko, aby decyzję przekazać Ci do 7 dni. Jeśli tym razem Twoje umiejętności nie będą pasowały do profilu kandydata, którego szukamy, to udzielimy Ci obszernej informacji zwrotnej na ten temat.

A gdy już do nas dołączysz...

Nasze wdrożenie zaprojektowane jest tak, abyś poznał/poznała nie tylko projekty, ale także nasz zespół i cele firmy.
abstract day calendar

Pierwszy dzień

Witamy na pokładzie! Na początku otrzymasz cały potrzebny sprzęt, poznasz zespół oraz swojego buddiego, który wprowadzi Cię do świata Semantive i odpowie na Twoje pytania.
abstract week 
calendar

Pierwszy tydzień

Otwarta komunikacja to klucz do dobrze działającego zespołu. Przedstawimy Ci zasady komunikacji, organizacji pracy oraz zaprezentujemy pakiet benefitów, które na Ciebie czekają.
abstract month calendar

Pierwszy miesiąc

Przez ten czas staniesz się już w pełni samodzielnym członkiem zespołu. Spotkasz również Marka, naszego CEO, który przedstawi Ci najważniejsze cele i wartości firmy.

Zadbamy o to, abyś czuł się u nas dobrze

Nasz People Team przeprowadzi Cię przez proces rekrutacji i onboardingu. Napisz do nas jeśli masz jakieś pytania!
Aleksandra Wojdat
Aleksandra Wojdat
Recruitment Team Lead
Linkedin Logo
Zuzanna Woźniak-Przybyszewska
Zuzanna Woźniak-Przybyszewska
HR Interim Manager
Linkedin Logo
Maksymilian Kabaj
Maksymilian Kabaj
Recruiter
Linkedin Logo
Aleksandra Miksa
Aleksandra Miksa
Recruiter
Linkedin Logo
Marta Król
Marta Król
Recruiter
Linkedin Logo
Sandra Sawicka
Sandra Sawicka
Recruiter
Linkedin Logo
Beata Toczydłowska
Beata Toczydłowska
HR Business Partner
Linkedin Logo

Najczęściej zadawane pytania

Czy język angielski jest wymagany? Jaka będzie moja rola gdy dołączę do zespołu? Z jakimi technologiami i narzędziami będę pracować? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz tutaj.

Zacznij pracę nad projektami, które mają znaczenie.

Dołącz do zespołu doświadczonych inżynierów i rozwiń swoje kompetencje razem z nami.

Nasze oferty pracy
team looking at laptop

Dowiedz się więcej o Semantive

Dec 16, 2020

Dui magnis est tincidunt elementum. Sed fringilla massa.

Dec 16, 2020

Lobortis feugiat dui, amet vitae sollicitudin. Orci facilisi egestas.

Dec 16, 2020

Tempus at sodales ut